Vážení zákazníci, aktuální dodací lhůty jsou 3-4 pracovní dny. Předpokládaný datum expedice: 5. 7. 2022

A-KRISTAL

V čem jsme originál?

My v A-KRISTAL pohlížíme na každý námi nabízený výrobek jako na jedinečné, malé umělecké dílo. Tuhle výsadu máme díky tomu, že všechny výrobky prošly rukama mistrů sklářů, kteří milují své řemeslo, a do své práce vkládají nezaměnitelný cit pro detail a skutečné emoce. V každé prodávané skleničce, se odráží poctivá a precizní práce a poselství usilující o vyzdvižení tradičního sklářského řemesla, propojeného s prvky moderního umění a snahou vytvořit dokonalý výrobek.

Křišťálové sklo

K dekorování je používáno výhradně křišťálové sklo z českých a slovenských skláren. Než se k vám naše ručně broušené skleničky dostanou, podrobíme je při výběru nejpřísnější kontrole tak, abychom nabídli pouze sklo s nejlepšími optickými, mechanickými a zvukovými vlastnosti, které je navíc bezolovnaté, tedy přátelské k životnímu prostředí.

V čem jsme originál? – Za kvalitou si rozhodně stojíme, a na rozdíl od některých našich „kolegů“, důsledně odmítáme spolupráci s tureckými a asijskými výrobci skla, pro které je rozhodující co nejrychlejší výroba a co nejnižší cena. Podporujeme naše domácí dodavatele, kterých přednosti známe, a na kterých kvalitu, se stejně jako my, můžete spolehnout.

Ruční broušení

Dekoraci nabízených skleniček nevykonávají ledajací dělníci, ale skuteční mistři brusiči s dlouholetou praxí. Tito lidé své práci rozumí, a ke každému výrobku přistupují s maximální pečlivostí. Nebojíme se říct, že než se naše skleničky dostanou na váš stůl, tak aby jej nezaměnitelně rozzářily a vám udělaly radost, je do nich zapracován kus poctivé snahy a lásky našich mistrů ke svému tradičnímu řemeslu.

V čem jsme originál? – Pro nás není spojení ruční práce a originality pouze marketingová fráze. Na trhu lze najít množství „na oko“ podobných výrobků našich konkurentů s přívlastkem „hand-made“, které ale, na rozdíl od námi využívané technologie ručního broušení za pomoci diamantových kotoučů a několika-násobného leštění, jsou vyrobeny automatickým strojovým broušením nebo gravírováním při masové produkci.

Swarovski® Elements

Jméno Swarovski je synonymem pro luxusní produkty té nejvyšší kvality. Zakladatel, brusič skla a český rodák Daniel Swarovski, se narodil v Jiřetíně pod Bukovou a díky své vynalézavosti a usilovnosti založil před víc jak sto lety v Rakousku společnost, která se stala v oblasti sklářství celosvětově proslulou. Navzdory mezinárodní popularitě a obrovské expanzi si Swarovského společnost nadále udržuje charakter rodinné firmy a úzce střeží dosud neznámé tajemství broušení opticky dokonalého křišťálu Swarovski Elements, které se pyšní nezaměnitelným jasem a zářivostí.

V čem jsme originál? – Stejně jako na výrobcích značek Christian Dior, Coco Chanel, Louis Vuitton či Versace, jsou i na našich skleničkách na zdobení používány výhradně originální Swarovski Elements, dodávané v zapečetěných obálkách, přímo z Rakouska.

Dárkové balení

Věříme, že krásu našich skleniček je potřeba nejen vystavovat na obdiv, který se jistě zaslouží, ale je potřeba ji i náležitě chránit.

V čem jsme originál? – Když vám sklenky posíláme, chceme, aby dorazily co nejdřív, bezpečně, a udělali vám radost. Proto je balíme do dárkových balení, které mají dekorativní a ochrannou funkci a díky svému zpracování navíc vzbuzují velmi luxusní dojem. Dárkové balení je vyrobeno z odolného a přesto elegantního papíru, který lze recyklovat a je vystláno saténem, který pomáhá zvýraznit charakter a krásu každé skleničky. Než vám však sklenky odešleme v takovémto dárkovém balení, zajistíme jejich úspěšné doručení bez poškození ještě zabalením do ochranné fólie a klasické kartonové krabice. Díky tomu máme jistotu, že jsme udělali maximum, aby vám byly naše skleničky doručeny v pořádku.

Proč právě my?

O naše zákazníky chceme pečovat komplexně. Nejen je zaujmout výhodnou cenou našich výrobků a hezkým vzhledem, ale dodat kvalitu, kterou deklarujeme, navíc v krásném balení. Chceme se s vámi podělit o plody poctivého sklářského řemesla a usilovné práce, a rozzářit váš domov.

Současný trh nabízí množství podobných produktů. Zorientujte se správně a investujte do kvality, jakou si zasloužíte.

Pokud pro vás není naše nabídka dostačující, napište nám, budeme se snažit vyjít vám maximálně vstříc.

 

Ať vám naše skleničky dělají radost,
Tým A-KRISTAL

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení