Vážení zákazníci, aktuální dodací lhůty jsou 2 - 3 pracovní dny. Předpokládané datum expedice Vaší objednávky je 23. 7. 2024.

A-KRISTAL

V čem jsme originál?

My v A-KRISTAL pohlížíme na každý námi nabízený výrobek jako na jedinečné, malé umělecké dílo. Tuhle výsadu máme díky tomu, že všechny výrobky prošly rukama mistrů sklářů, kteří milují své řemeslo, a do své práce vkládají nezaměnitelný cit pro detail a skutečné emoce. V každé prodávané skleničce, se odráží poctivá a precizní práce a poselství usilující o vyzdvižení tradičního sklářského řemesla, propojeného s prvky moderního umění a snahou vytvořit dokonalý výrobek.

Křišťálové sklo

K dekorování je používáno výhradně křišťálové sklo z českých a slovenských skláren. Než se k vám naše ručně broušené skleničky dostanou, podrobíme je při výběru nejpřísnější kontrole tak, abychom nabídli pouze sklo s nejlepšími optickými, mechanickými a zvukovými vlastnosti, které je navíc bezolovnaté, tedy přátelské k životnímu prostředí.

V čem jsme originál? – Za kvalitou si rozhodně stojíme, a na rozdíl od některých našich „kolegů“, důsledně odmítáme spolupráci s tureckými a asijskými výrobci skla, pro které je rozhodující co nejrychlejší výroba a co nejnižší cena. Podporujeme naše domácí dodavatele, kterých přednosti známe, a na kterých kvalitu, se stejně jako my, můžete spolehnout.

Ruční broušení

Dekoraci nabízených skleniček nevykonávají ledajací dělníci, ale skuteční mistři brusiči s dlouholetou praxí. Tito lidé své práci rozumí, a ke každému výrobku přistupují s maximální pečlivostí. Nebojíme se říct, že než se naše skleničky dostanou na váš stůl, tak aby jej nezaměnitelně rozzářily a vám udělaly radost, je do nich zapracován kus poctivé snahy a lásky našich mistrů ke svému tradičnímu řemeslu.

V čem jsme originál? – Pro nás není spojení ruční práce a originality pouze marketingová fráze. Na trhu lze najít množství „na oko“ podobných výrobků našich konkurentů s přívlastkem „hand-made“, které ale, na rozdíl od námi využívané technologie ručního broušení za pomoci diamantových kotoučů a několika-násobného leštění, jsou vyrobeny automatickým strojovým broušením nebo gravírováním při masové produkci.

Swarovski® Elements

Jméno Swarovski je synonymem pro luxusní produkty té nejvyšší kvality. Zakladatel, brusič skla a český rodák Daniel Swarovski, se narodil v Jiřetíně pod Bukovou a díky své vynalézavosti a usilovnosti založil před víc jak sto lety v Rakousku společnost, která se stala v oblasti sklářství celosvětově proslulou. Navzdory mezinárodní popularitě a obrovské expanzi si Swarovského společnost nadále udržuje charakter rodinné firmy a úzce střeží dosud neznámé tajemství broušení opticky dokonalého křišťálu Swarovski Elements, které se pyšní nezaměnitelným jasem a zářivostí.

V čem jsme originál? – Stejně jako na výrobcích značek Christian Dior, Coco Chanel, Louis Vuitton či Versace, jsou i na našich skleničkách na zdobení používány výhradně originální Swarovski Elements, dodávané v zapečetěných obálkách, přímo z Rakouska.

Dárkové balení

Věříme, že krásu našich skleniček je potřeba nejen vystavovat na obdiv, který se jistě zaslouží, ale je potřeba ji i náležitě chránit.

V čem jsme originál? – Když vám sklenky posíláme, chceme, aby dorazily co nejdřív, bezpečně, a udělali vám radost. Proto je balíme do dárkových balení, které mají dekorativní a ochrannou funkci a díky svému zpracování navíc vzbuzují velmi luxusní dojem. Dárkové balení je vyrobeno z odolného a přesto elegantního papíru, který lze recyklovat a je vystláno saténem, který pomáhá zvýraznit charakter a krásu každé skleničky. Než vám však sklenky odešleme v takovémto dárkovém balení, zajistíme jejich úspěšné doručení bez poškození ještě zabalením do ochranné fólie a klasické kartonové krabice. Díky tomu máme jistotu, že jsme udělali maximum, aby vám byly naše skleničky doručeny v pořádku.

Proč právě my?

O naše zákazníky chceme pečovat komplexně. Nejen je zaujmout výhodnou cenou našich výrobků a hezkým vzhledem, ale dodat kvalitu, kterou deklarujeme, navíc v krásném balení. Chceme se s vámi podělit o plody poctivého sklářského řemesla a usilovné práce, a rozzářit váš domov.

Současný trh nabízí množství podobných produktů. Zorientujte se správně a investujte do kvality, jakou si zasloužíte.

Pokud pro vás není naše nabídka dostačující, napište nám, budeme se snažit vyjít vám maximálně vstříc.

 

Ať vám naše skleničky dělají radost,
Tým A-KRISTAL