Vážení zákazníci, aktuální dodací lhůty jsou 2 - 3 pracovní dny. Předpokládané datum expedice Vaší objednávky je 24. 5. 2024.

Vrácení zboží

Je tomu těžké uvěřit, ale stát se to může. Nevyhovují vám skleničky zakoupené v našem e-shopu? Pak máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a bez udání důvodů můžete zakoupené zboží do 14 dnů od data jeho převzetí vrátit.

Nevztahuje se na pískované skleničky.

Postup při vrácení je následující:

  1. Vytiskněte, vyplňte a podepište formulář: Elite formular pro odstoupeni od smlouvy. Údaje potřebné k vyplnění naleznete na faktuře.

  2. Skleničky v nepoškozeném originálním balení pečlivě zabalte. Nejlépe tak, jak vám byly doručené. Do balíku přibalte podepsaný formulář pro odstoupení od kupní smlouvy a kopii faktury. 

  3. Balík pošlete poštou na adresu (neposílejte dobírkou, nebude převzato):

          Elite Glass, s.r.o.
          Korunní 2569/108
          101 00 Praha 10

          Na této adrese není možné vrátit zboží osobně.

Prosíme před vrácením nás nejprve kontaktujte na emailové adrese: info@akristal.cz

Po zabalení zboží, Vám můžeme nabídnout dopravu k nám přes zásilkovnu. Zašleme Vám štítek, který nalepíte na balík a předáte na nejbližší pobočce zásilkovny.

  1. Po obdržení zboží spolu s formulářem pro Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy, vám co nejdříve, nejpozději však do 14 dnů pošleme na váš bankovní účet všechny platby spojené s objednávkou.
    Náklady spojené s vrácením zboží jsou na straně kupujícího. Náklady na doručení, platbu dobírkou a vrácení objednávky nese kupující. Při vrácení zboží bude vrácena jen částka za zboží.

 Z hygienických důvodů, vrátit lze pouze skleničky, které nebyly používány. Po vrácení budou podrobeny kontrole, zda nenesou známky používání nebo opotřebování.
 

Pravidla dle Obchodních podmínek:

Prosíme o kontrolu správnosti jmen a data svatby před odesláním objednávky, prosíme uvádějte je tak, jak si je přejete na skleničkách, včetně diakritiky.

Rozložení, styl a font pískovaných skleniček, bude zpracován vždy podle produktových fotografií konktétního výrobku. Úprava designu, textu, rozložení textu, fontu nebo velikosti písma je možná pouze po konzultaci a odsouhlasení grafikem. Prosíme, v případě, že požadujete úpravu dle vlastních představ a návrhů o přesný popis požadovaných změn. Na skleničku pískujeme podle produktových fotografií vždy jedno jméno a datum svatby.

Při požadavku dvou jmen snoubenců a data svatby na každou skleničku, budou jména úměrně zmenšena. 

Rádi vyrobíme skleničky dle Vašich požadavků, ale v případě vlastních úprav, již nemůžeme garantovat estetičnost a design.

Kupující nemůže mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu(zboží svatební, výroční, se jmény, datem, věnováním),
Takové zboží je povinen převzít nebo vyzvednout a řádně zaplatit dle zvolené varianty v objednávce. V případě nepřevzetí nebo nevyzvednutí si objednaného personalizovaného zboží, si prodávající může nárokovat úhradu objednávky plus náklady na zpětné doručení zboží ve výši nejlevnější nabízené dopravy.
Svatební skleničky nelze vrátit ani reklamovat z důvodu nesprávně zadaného textu.
Svatební skleničky nelze reklamovat při vlastních úpravách designu, změně textu, rozložení jmen.
Při vlastních úpravách kupující přebírá riziko nesymetričnosti, nesouměrnosti, případně zmenšení z důvodu délky textu nebo požadavku na více měn.
Přibližná plocha na pískování na skleničkách na sekt je 8cm2 a 10cm2 na skleničkách na víno.

V případě neopodstatněné reklamace, nese náklady na dopravu kupující.

Vypískovaný text nebo jména nelze opravit.

Nesprávné nebo chybně zadaný a napsaný text, nemůže být uznán jako důvod k reklamaci.

Možnost vrátit zboží do 14 dní od převzetí bez udání důvodu podle ustanovení § 1829 odst. 1 NOZ se vztahuje na spotřebitele (neplatí pro zákazníky nakupující na IČ). Lhůta trvá 14 kalendářních dnů a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem.

Z důvodu čerpání dovolené od 29. 6. 2023 do 14. 7. 2023, prosím případné reklamace nebo vrácení zboží nejprve konzultujte emailem: info@akristal.cz