Vážení zákazníci, aktuální dodací lhůty jsou 4-6 pracovních dnů.

Vrácení zboží

Je tomu těžké uvěřit, ale stát se to může. Nevyhovují vám skleničky zakoupené v našem e-shopu? Pak máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a bez udání důvodů můžete zakoupené zboží do 14 dnů od data jeho převzetí vrátit.

Nevztahuje se na pískované skleničky.

Prosíme o kontrolu správnosti jmen a data svatby před odesláním objednávky, prosíme uvádějte je tak, jak si je přejete na skleničkách, včetně diakritiky.

Nesprávné nebo chybně zadaný a napsaný text, nemůže být uznán jako důvod k reklamaci.

Možnost vrátit zboží do 14 dní od převzetí bez udání důvodu podle ustanovení § 1829 odst. 1 NOZ se vztahuje na spotřebitele (neplatí pro zákazníky nakupující na IČ). Lhůta trvá 14 kalendářních dnů a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem.

 

Postup při vrácení je následující:

  1. Vytiskněte, vyplňte a podepište formulář: Formulář pro odstoupeni od smlouy. Údaje potřebné k vyplnění naleznete na faktuře.

  2. Skleničky v nepoškozeném originálním balení pečlivě zabalte. Nejlépe tak, jak vám byly doručené. Do balíku přibalte podepsaný formulář pro odstoupení od kupní smlouvy a kopii faktury. 

  3. Balík pošlete poštou na adresu (neposílejte dobírkou, nebude převzato):

          Elite Glass, s.r.o.
          Korunní 2569/108
          101 00 Praha 10

          Na této adrese není možné vrátit zboží osobně.

  1. Po obdržení zboží spolu s formulářem pro Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy, vám co nejdříve, nejpozději však do 14 dnů pošleme na váš bankovní účet všechny platby spojené s objednávkou včetně nákladů na dopravu, v případě, že vracíte celou objednávku.

    Náklady spojené s vrácením zboží jsou na straně kupujícího.