Vážení zákazníci, aktuální dodací lhůty jsou 5 - 7 pracovních dnů.

Vrácení zboží

Je tomu těžké uvěřit, ale stát se to může. Nevyhovují vám skleničky zakoupené v našem e-shopu? Pak máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a bez udání důvodů můžete zakoupené zboží do 14 dnů od data jeho převzetí vrátit.

Nevztahuje se na pískované skleničky.

 

Možnost vrátit zboží do 14 dní od převzetí bez udání důvodu podle ustanovení § 1829 odst. 1 NOZ se vztahuje na spotřebitele (neplatí pro zákazníky nakupující na IČ). Lhůta trvá 14 kalendářních dnů a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem.

 

Postup při vrácení je následující:

  1. Vytiskněte, vyplňte a podepište formulář: Formulář pro odstoupeni od smlouy. Údaje potřebné k vyplnění naleznete na faktuře.

  2. Skleničky v nepoškozeném originálním balení pečlivě zabalte. Nejlépe tak, jak vám byly doručené. Do balíku přibalte podepsaný formulář pro odstoupení od kupní smlouvy a kopii faktury. 

  3. Balík pošlete poštou na adresu (neposílejte dobírkou, nebude převzato):

          Elite Glass, s.r.o.
          Korunní 2569/108
          101 00 Praha 10

          Na této adrese není možné vrátit zboží osobně.

  1. Po obdržení zboží spolu s formulářem pro Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy, vám co nejdříve, nejpozději však do 14 dnů pošleme na váš bankovní účet všechny platby spojené s objednávkou včetně nákladů na dopravu, v případě, že vracíte celou objednávku.

    Náklady spojené s vrácením zboží jsou na straně kupujícího.