Vážený zákazníci, v lednu máme pro Vás DORUČENÍ do BALÍKOVNY zcela ZDARMA!!! Aktuální dodací doby jsou 3-5 pracovních dnů.

Classic - skleničky na whisky se Swarovski® Elements | sada 6 sklenic

Kód: 6CL250
1 000 Kč
WHISKY GLITZ TITULKA
1 000 Kč 950 Kč / balení
Skladem (2 balení)

Nadčasový dekor Classic a populární tvar skleniček na whisky.

Set šesti luxusních sklenic na whisky, ručně broušených, zdobených originálními SWAROVSKI® Elements potěší každého milovníka whisky.

Zaručeně rozzáří domácnost a je ideálním tipem na svatební dar pro novomanžele do nového příbytku, jako dárek k výročí nebo k Vánocům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní vzor tvořený klasickými a velmi jemnými liniemi dělá z těchto kalichů na víno malé umělecké dílo, zvláště v kombinaci s jejich precizním zpracováním a použitím tří originálních krystalů SWAROVSKI® Elements. Výhradně ručně dekorované sklenice vyrobené z křišťálového skla doporučujeme jako krásný dárek pro všechny znalce nadčasového umění a vyznavače tradici.

Praktický a cenově výhodný set obsahuje šest skleniček na whisky dodávaných ve speciálním dárkovém balení se saténovou výstelkou, které je reprezentativní, bezpečně chrání svůj obsah a je ideální i pro uskladnění.

Doporučujeme výhradně ruční mytí kalichů v teplé vodě, bez použití agresivních čisticích prostředků obsahujících písek. Pro více informací jak správně pečovat o výrobky z křišťálového skla si prosím přečtěte našeho rádce.

 

Made with SWAROVSKI® Elements.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na whisky
Kolekce: Classic Glitz
Styl sklenic: Luxusní
? Typ sklenic: Na whisky
Materiál: Křišťálové sklo
Dekorace: Ruční brus
Barva krystalů: Swarovski® Crystal
Objem: 250ml
Výška: 90mm
Obsah balení: 6 skleniček na whisky
Balení: Dárkový box se saténovou výplní