Vážení zákazníci, aktuální dodací lhůty jsou 4-6 pracovních dnů.

Classic - dárková sada skleniček v boxu pro láhev sektu

Kód: 2CLS210
Značka: A-KRISTAL
690 Kč / balení
Skladem - doručení 4-6 dnů (> 7 balení)

Nadčasový dekor Classic a populární tvar skleniček na sekt.

Dvě luxusní sklenice typu flétna na sekt, ručně broušené, zdobené originálními SWAROVSKI® Elements potěší každého milovníka vína alebo sektu.

Zaručeně rozzáří domácnost a je ideálním tipem na svatební dar pro novomanžele do nového příbytku, jako dárek k výročí nebo k Vánocům.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktický a cenově výhodný set obsahuje  dvě skleničky a box vhodný na vložení oblíbeného sektu se saténovou výstelkou, které lze přímo použít pro jejich bezpečné uskladnění.

Dárkový set skleniček se Swarovski® Elements v boxu pro láhev sektu dodáváme bez sektu, prostor na láhev je vhodný pro všechny standardní typy sektových lahví.

Unikátní vzor tvořený klasickými a velmi jemnými liniemi dělá z těchto skleniček na sekt malé umělecké dílo, zvláště v kombinaci s jejich precizním zpracováním a použitím tří originálních krystalů SWAROVSKI® Elements. Výhradně ručně dekorované sklenice vyrobené z křišťálového skla doporučujeme jako krásný dárek pro všechny znalce nadčasového umění a vyznavače tradici.

Doporučujeme výhradně ruční mytí kalichů v teplé vodě, bez použití agresivních čisticích prostředků obsahujících písek. Pro více informací jak správně pečovat o výrobky z křišťálového skla si prosím přečtěte našeho rádce.

 

Made with SWAROVSKI® Elements.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na šampaňské
Styl sklenic: Luxusní
? Typ sklenic: Na sekt
Materiál: Křišťálové sklo
Dekorace: Ruční brus
Barva krystalů: Swarovski® Crystal
Objem: 210ml
Výška: 262mm
Obsah balení: 2 skleničeky na sekt
Balení: Dárkový box se saténovou výplní